حقیقت فیزیک
فیزیک -شیمی- زیست - زمین شناسی و انتقادی
                                                        
درباره وبلاگ

علی صارمی متولد 1362دبیر فیزیک مجتمع آموزشی شهید بهشتی (تیزهوشان)و دبیرستان نمونه باقرالعلوم(ع)شهرستان بروجرد.ممکن است بسیاری از مطالب در راستای رشته تحصیلی بنده نباشد ولی امیدوارم در شناسایی حقایق موثر باشد.
برای ارسال نظرات، روی دایره سبز رنگ کنار عنوان هر پست کلیک کنید.
مدیر وبلاگ : علی صارمی
نویسندگان
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
مسئله مسیحیت صهیونیستی را باید جدی گرفت زیرا تحقق اعتقادات باطل آنان جز با محو اسلام و سرزمین‌های اسلامی صورت نخواهد پذیرفت.و... «مسیحیت صهیونیستی» یک جریان سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی است که امروزه با تمام قدرت و با تکیه بر پیشگویی‌های آخرالزمان در کتاب «عهد جدید» (کتاب مقدس مسیحیان) برای رویارویی با اسلام بسیج شده است.
در باب شانزدهم مکاشفاف یوحنا در عهد جدید آمده است که: «جنگ عظیمی در «آرماگدون» رخ می‌دهد که این نبرد سرنوشت نهایی آدمی بر روی کره ‌زمین را رقم می‏زند» کلمه Armageddon و یا آن گونه که در مقاله «گریس هرتسل»، نظریه‌پرداز یهودی، آمده است: «هرمجدون» واژه‌ای است عبری که نام محلی است در فلسطین اشغالی و در نزدیکی اورشلیم. این کلمه در تعریف واژه‌نامه‌های آفریقایی همچون فرهنگ «وبستر» به معنای نبرد نهایی حق و باطل در آخرالزمان آمده است.
مسیحیت صهیونیستی با مراجعه به منابع توراتی و ایمانی به پیشگویی‌های کتب‌ محرف یهودیان، ظهور حضرت عیسی(ع) را مشروط به وقوع جنگی بزرگ، عالمگیر و هسته‌ای می‌نمایند و مرکز این جنگ عظیم را هم منطقه «آرماگدون» واقع در فلسطین اشغالی اعلام می‌کنند و حسب همین پیشگویی‌ها وقوع جنگ آرماگدون را مشروط به تشکیل اسرائیل بزرگ که شامل فلسطین، سوریه، عراق و... می‌شود (با تسلط کامل یهودیان بر این سرزمین‌ها) می‌دانند.
روی همین ملحوظ، کشورهای امریکایی و اروپایی سیاست خارجی خود را بر اساس حوادثی که پیش از آن رخ می‌دهد جهت داده و نقشه‌های نظامی خود را به شکلی سامان داده‌اند که آمادگی‌های لازم برای این حادثه صورت پذیرد و این در حالی است که مؤسسات دینی و رسانه‌های این دولت‌ها نیز مردم خود را برای استقبال از این حادثه آماده می‌سازند. این مجموعه‌ها از سال‌های دهه 80 میلادی مردم خود را به وقوع حادثه‌ای بزرگ در فلسطین و شام که به نبرد هسته‌ای خواهد انجامید توجه داده‌اند. این مؤسسات پیوسته مردم خود را به این نکته فرا می‌خوانند که «به زودی لشکری از دشمنان مسیح که بدنه اصلی آن از میلیون‌ها نظامی تشکیل یافته است از عراق حرکت می‌کند و پس از گذشتن از رود فرات به سوی قدس رهسپار می‌شوند اما نیروهای مؤمن به مسیح راه این لشکر را سد کرده و در محلی به نام آرماگدون با یکدیگر برخورد خواهند کرد و در این مکان است که درگیری اتفاق خواهد افتاد، صخره‌ها ذوب می‌شوند... دیوارها می‌ریزند... پوست تن انسان‌ها در حالی که ایستاده‌اند ذوب می‌شود و میلیون‌ها نفر از بین می‌روند ... و این نبرد، نبرد نهایی و هسته‌ای است. سپس مسیح برای بار دوم از جایگاه بلند خود بر زمین فرود ‌آید و پس از چندی زمام رهبری جهان را در دست گرفته و صلح جهانی را برقرار می‌کند...»
یک بررسی انجام شده از سوی مؤسسه «تلسن» که در اکتوبر سال 1985 به نشر رسیده است، نشان می‌دهد که 61 میلیون از جمعیت آمریکا در انتظار واقعۀ آرماگدون گوش خوابانده‌اند.
گروه مسیحیت صهیونیستی با ادبیاتی کینه‌توزانه و خصومتی آشکار با فرهنگ اسلام ناب و با اعلام قریب‌الوقوع بودن ظهور حضرت مسیح‌(ع) در فلسطین سعی در بسیج تمامی قوا علیه کشور‌های اسلامی دارد تا به زعم خود همه زمینه‌های لازم برای ظهور مقدس را فراهم سازد و موانع بین راه را از میان بردارد.
واضح است که آنان تمامی حلقه‌های این زنجیر را به هم متصل کرده‌اند و آخرین حلقه را هم رفع موانع فراروی اسرائیل یعنی انهدام سرزمین‌های اسلامی و سرکوب هرگونه حرکت عدالت‌خواهانه مسلمین می‌دانند. چنانچه حسب همین فرضیه وارد عراق شده و اندیشه سلطه بر سوریه، عربستان و ایران را در سر می‌پرورانند و با تقویت تمام‌عیار اسرائیل مقدمات به اصطلاح «جنگ مقدس» را فراهم آورده‌اند.
با نگاهی به رخدادهای اخیر خاورمیانه به خصوص حمله اسرائیل به کشور اسلامی لبنان می‌توان گفت که باید مسئله مسیحیت صهیونیستی را جدی گرفت زیرا تحقق اعتقادات باطل آنان جز با محو اسلام و سرزمین‌های اسلامی صورت نخواهد پذیرفت.
نکته دیگری که با اندکی تعمق و تأمل می‌توانیم به آن برسیم این است که چه بسا ظهور مهدی آل محمد(ص) نزدیک است و همه این سر و صداها این واقعیت بزرگ و حتمی را مژده می‌دهد. همان مهدی که درباره‌اش در مسند احمد بن حنبل که از ائمه چهارگانه اهل سنت و جماعت است آمده است: «رسول خدا (ص) فرموده قیامت برپا نمی‌شود تا زمین پر از ظلم و بی‌عدالتی گردد سپس مردی از خاندانم قیام می‌کند و آن را پر از عدل و داد می‌سازد، آن گونه که از ظلم و جود پر شده باشد.»
همان مهدی که حافظ ابونعیم در کتاب اربعین خود از رسول گرامی اسلام نقل می‌کند: «به هنگامی که جهانیان از عصر انبیا بریده شوند و فتنه‌ها همه جا آشکار گردد، مردی قیام می‌کند که نامش «مهدی» است و...»
اگر داستان این گونه باشد که البته جز این نیست، آمادگی و هوشیاری کامل ما مسلمانان را می‌خواهد که خود را برای ظهور منجی‌ عالم که کسی جز «مهدی آل‌محمد(ص)» نیست آماده بسازیم و هر چه بیشتر خود را با آموزه‌های اسلامی آشنا ساخته و با خودسازی و تقوا و تربیت جوانانی آگاه و مسلمان و بیدار خود را برای عصر ظهور آماده سازیم.
نباید از خاطر خود دور سازیم که باطل از بین رفتنی است و حق آمدنی.
ـ قل جاءالحق و ذهق الباطل ان الباطل کان ذهوقا

منبع:http://www.rahenejatdaily.com/354/85051604.html

نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic